Uprzejmie informuję, że moja Kancelaria objęła Patronatem Merytorycznym XIII edycję Regionalnego Spotkania Zarządców Nieruchomości. W ramach konferencji wygłoszony zostanie przeze mnie wykład o tematyce "Garaże wielostanowiskowe oraz parkingi w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych - analiza najczęstszych problemów i sporów”. Spotkanie to organizowane jest w 14 miastach Polski, a w Bydgoszczy odbędzie sie już jutro 5 maja w sali konferencyjnej Hotelu City. 

Regionalne Spotkania Zarządców Nieruchomości są cyklem konferencji odbywających się na terenie całego kraju, a ich  celem jest omówienie problemów branży oraz prezentacja produktów i rozwiązań wspomagających zarządzanie nieruchomościami i funkcjonowanie budynków wielorodzinnych.  W poprzedniej edycji cyklu łącznie udział wzięło około 1300 uczestników, będących specjalistami  z obszaru zarządzania nieruchomościami.

 Więcej o nowej edycji  Regionalnych Spotkań  Zarządców Nieruchomości oraz  podsumowanie poprzedniej edycji nawww.pirr.pl/szn